دات نت نیوک
X

حفظ حریم خصوصی

برای مشاهده وب‌سايت ما به نشانی usecard.ir مراجعه کنید. حفظ حريم خصوصی مشترکان برای ما بسيار مهم است. اين سياست "حفظ حريم خصوصی دارندگان کارت" برای آگاه ساختن شما درباره جمع آوری و استفاده از اطلاعات شما است. اين سياست شامل مفاد قوانین و مقررات موجود درباره حفظ حريم شخصی مي‏‌شود. اين سياست حريم شخصی برای همه مشتريان شرکت و نيز کساني که از وب سايت شرکت بازديد می‏‌کنند به کار گرفته می‌شود. در صورتی که از وب سايت ما استفاده و يا اطلاعات خود را برای شرکت ارسال کنيد به این معنا است که شما با جمع‌آوری داده‏‌های شخصی خود مطابق با شرايط و ضوابط مربوط به حفظ حريم خصوصی اشخاص توسط ما در مواردی که ضرورت داشته باشد، موافق هستيد.


جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی


به منظور ارائه خدمات ما می‏‌توانيم نسبت به گردآوری، پردازش و به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی و غيرشخصی درباره شما نظير نام، نشانی، شماره تماس، تاريخ تولد، داده‌های احراز هويت کارت (نظير نوع، صادرکننده، تاريخ انقضاء) اقدام کنيم. ما علاوه براين برای تراکنش‏‌های قطعی اطلاعات مالی را گردآوری می‌کنيم که از آن جمله می‌توان به اطلاعات کارت اعتباری(شامل نوع، صادرکننده و تاريخ انقضاء) و هر گونه اطلاعات ضروری ديگري که برای معتبرسازی و پردازش درخواست شما موردنياز باشد اشاره کرد.


گردآوري خودکار اطلاعات شخصی


افزون براين، هر زمان که شما از وب سايت بازديد کنید، سرويس وب به طور خودکار اطلاعاتی راجع به شما گردآوری می‌کند. اين اطلاعات شامل اطلاعات شناسايی غيرشخصی مانند نوع مرورگر مورد استفاده، نشانی IP و صفحه های بازديد شده، می‌شود. نشانی IP و زمان‌های دسترسی ممکن است با هدف پيشگيری از رفتارهای متقلبانه رديابی شوند.


کوکی‌ها


كوكی عبارت است از يك پيغام كه سرور به مرورگر شما می‌فرستد. مرورگر شما اين پيغام را در يك فايل متنی ذخيره می‌كند. پس از آن هر بار كه شما به آن سرور مراجعه می‌كنيد (يعنی يك صفحه از وب سايتی را كه روی آن سرور قرار دارد باز می‌كنيد) يا به عبارت ديگر هر بار كه مرورگر شما (مثلاً اينترنت اكسپلورر) درخواست يك صفحه از آن سرور می‌كند اين پيغام را به آن سرور باز مي‌گرداند. هدف اصلي كوكي ها شناسايي كاربران است تا تنظيماتي را كه كاربر بنا به سليقه خود دفعه قبل روي يك وب سايت انجام داده اكنون هم بتواند صفحه را با همان تنظيمات دفعه قبل باز كند.اجازه دادن به يک وب سايت برای ايجاد کردن کوکی به معنی دادن مجوز به آن سايت برای دسترسی به ساير بخش‌‏های کامپيوتر شما نيست و همین‌طور فقط همان سايتی که کوکی را ايجاد کرده است می‌تواند آن را تفسير کند. ما از کوکی‌ها برای اهداف مختلفی استفاده می‌کنیم:


• برای راهنمايی و کمک به ما برای فراهم کردن خدمات موردنظر شما.


• امکان‏ بازديد صفحات مختلف وب سايت توسط شما بدون اينکه نياز به وارد کردن پسورد در صفحات مختلف داشته باشيد.


• براي تشخيص اينکه آيا از يک وب سايت وابسته به وب‌سايت ما آمده‏‌ايد.


کوکي‌ها قادر به اجرای برنامه ها يا انتقال ويروس به کامپيوتر نيستند. ما تنها از کوکی‌ها مطابق با قوانين استفاده می‌کنیم. کوکی‌ها به ما نشانی پست الکترونيک و يا ساير اطلاعات شخصی شما را نمی‌دهند. اگر با استفاده از يکی از سايت­‌های ما اقدام به ثبت نام کنید، اين اطلاعات برای ارتقاء و شخص­ی سازی تجربه آنلاين شما (مانند خوش‌­آمدگويی به شما در بازديدهای بعدی و يا فراهم کردن دسترسی شما به اطلاعات ثبت نام )، اطلاعاتتان را به يک کوکی ارسال می‌کند. شما حق انتخاب برای پذيرش و يا عدم پذيرش کوکی‌ها را داريد. شما مي‌توانيد مرورگر خود به گونه‏‌ای تنظيم کنيد که هنگام دريافت کوکی به شما اطلاع دهد و يا کوکی‌ها را به طور اتوماتيک رد کند. اما، مطلع باشيد در صورتی که کوکی‌ها را نپذيريد، قادر نخواهيد بود از برخي ويژگی‌های وب سايت ما بهره‌مند شويد.


نشانی URL با ويژگی گذردهنده (Click-Through)


ما گاهی اوقات ممکن است از اين ويژگی استفاده کنيم. هنگامی که شما بر روی يکی از اين نشانی‌ها کليک می‌کنيد، شما قبل از ورود به مقصد نهايی از وب سرور ما عبور می‌کنيد. ما کليک‏‌هايی را که بر روي نشانی‏‌ها می‌شود رديابی می‌کنيم، اين کار برای کمک به ما برای بهبود ارائه خدمات از طريق شناسايی علاقه‏ مندی‌‏های شخصی شما به موضوعات و اندازه‌گيری ميزان اثربخشی ارتباطات ما با مشتريانمان مورد استفاده قرار می‏‌گيرد. ما به موجب قوانین و مقررات محافظت از اطلاعات شخصی متعهد به محافظت از اطلاعات شخصی شما و پردازش‏‌های قانونی که روی آنها انجام می‌‏گيرد، در بالاترين سطحی که ممکن است، هستیم. پردازش‌‏های انجام شده بر روی گردآوری اطلاعات شخصی کاملاً قانونی است و ما اطلاعات شخصی غيرعمومی مشترکان خود را برای هيچ يک از اشخاص ثالث فاش نخواهيم کرد مگر در مواردی که مطابق با قوانین و مقررات اين کار ضرورت داشته باشد و يا در مواردی که خود کاربر با به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی موافقت کرده باشد. قانون اجازه افشای اطلاعات شخصی غيرعمومی را در مواردی که براي تکميل عمليات تراکنش موردنياز باشد و يا در مواردی که خود کاربر با آن موافقت کرده باشد به ما می‌دهد. علاوه بر اين، در مواردی که به اشتراک‌گذاری داده‏‌ها با هدف محافظت از محرمانگی و يا تأمين امنيت سوابق مربوط به مشتريان صورت می‏‌پذيرد، اجازه به اشتراک گذاری اطلاعات را داریم. همچنين ما مجاز به افشای اطلاعات شخصی غيرعمومی برای حل و فصل اختلافات پيش آمده با مشتريان در رابطه با پيشگيری و يا محافظت در برابر تقلب‏ های بالقوه و بالفعل، سرقت هويت، تراکنش‏‌های غيرمجاز و ساير ادعاهاي مطرح شده هستیم. ما فهرست و يا اطلاعات مشترکان را نمي‏‌فروشیم و آن را معاوضه هم نمی‏‌کنیم. ما تمام اقدامات ضروری را براي تضمين حفظ امنيت اطلاعات شما و نيز براي انطباق با سياست حفظ حريم شخصی به کار می‏‌گيریم. علاوه بر اين، بازديدکنندگان وب سايت حق مخالفت با پردازش اطلاعات شخصی مربوط به خود را دارند. این حقوق از طريق ارسال يک برنامه نوشته شده به کنترل‌گر داده‏‌ها اعمال مي‏‌شود. چنين درخواست‏‌هايی بايد به بخش رسيدگی به شکايات ما اعلام شود و يا به پست الکترونيکtalk2us@usecard.ir ارسال شود. داده‌هايی که ما درباره شما گردآوری مي‏‌کنيم ممکن است با رعایت قوانین و مقررات به مقصدی خارج از ایران انتقال داده شود و يا در آنجا ذخيره شود، اين موضوع تنها در صورتی که ذخيره سازی اين اطلاعات سطح مناسبي از حفاظت را تضمين کند انجام می‏‌شود. با ارسال داده‌های شخصی، شما با اين انتقال، ذخيره‏ سازی و پردازش موافقت کرده‌ايد. ما تمام اقدامات ضروری موردنياز برای تضمين امنيت اطلاعات شما و انطباق با قانون حفظ حريم شخصی را به کار می‌گيریم.


حفاظت از حريم خصوصی اشخاص


ما اقدامات پيشگيرانه برای محافظت از داده‏‌های شخصی و غيرشخصی را به کار میگيریم. ما از انواع سپرهای امنيتی فيزيکی(سخت افزاری و نرم افزاری)، الکترونيکی و دستورالعمل‏‌ها براي حفظ امنيت داده‏‌های شخصی غيرعمومی شما استفاده می‌کنيم. تمام اطلاعاتی که شما برای ما ارسال می‌کنيد روی سرورهای امن ما، در پشت چندين فايروال برای محافظت در برابر از بين رفتن، سوء استفاده، دزدی، اصلاحات غيرمجاز، حذف شدن و يا تغيير در اطلاعات، ذخيره سازی مي‏‌شود. نام کاربری و کلمه عبور، جزئيات اطلاعات شخصی و همه تراکنش‏‌ها با استفاده از فناوری SSL با قابليت رمزنگاری 128 bit محافظت می‌‏شوند. هنگامی که ما يک کلمه عبور به شما اختصاص می‏‌دهيم و يا اينکه شما يک کلمه عبور برای خود انتخاب می‌کنيد، شما در قبال حفظ امنيت کلمه عبور خود مسئول هستید. ما از شما می‌‏خواهيم که کلمه عبور خود را با ديگران در ميان نگذاريد.